Фінансово-правовий коледж

заклад вищої освіти з 1994 року

Новини (News)

31-й «Пробіг під каштанами» з ФПК чекає на тебе!

Щорічний благодійний «Пробіг під каштанами» під незмінним гаслом проєкту — #біжу заради маленьких сердець, цьогоріч у День Києва 26 травня учасники бігтимуть для порятунку маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України.
У зв’язку з умовами воєнного стану в Україні учасники не збиратимуться на єдиній локації та в один час. Заради безпеки 31-ий «Пробіг під каштанами» відбудеться в онлайн-форматі. 
Команда організаторів запрошує всіх охочих як з України, так і з усього світу, вийти на пробіжку або прогулянку в безпечних місцях, щоб подолати традиційну дистанцію в 5 кілометрів.

Читати далі >

Свято науки 2024!

Свято науки 2024!
У середу 14 травня 2024 року у Фінансово-правовому коледжі відбулась щорічна науково-практична студентська конференція «Актуальні питання права та економіки: сучасність і перспективи розвитку».
Втретє щорічна конференція Коледжу проводиться під час дії правового режиму воєнного стану, проте науковий інтерес та завзятість юних науковців не згасає!
Відкриття конференції відбулось з вітальних слів директора Фінансово-правового коледжу, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Губанової Тамари Олексіївни. Серед запрошених гостей на конференції були присутні доктор економічних наук, професор кафедри фінансів Економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, Заслужений економіст України Рожко Олександр Дмитрович та доктор юридичних наук, доцент кафедри службового та медичного права, вчений секретар ВР Навчально-наукового інституту права КНУ імені Тараса Шевченка Мацелюх Іванна Андріївна, які власним прикладом засвідчили цінність науки та важливість її розвитку в сьогоденні.

Читати далі >

З Днем вишиванки!

"Вишиванка - це паспорт українського народу, це оберіг, в орнаментах уся магія, любов та історія кожного куточку нашої землі!"
Як і століття тому, так і сьогодні — на захисті української державності та ідентичності наш власний дизайн-код.
Українське національне вбрання вдягають не лише українці, а й іноземці, воно стає трендом у моді та підкорює вишукані подіуми. Та головне — сакральне значення українського строю і вишивки додає сил усім нам в часи боротьби з ворогом.

Читати далі >

До дня пам’яті та примирення

8 травня у світі та Україні відзначають День пам’яті та примирення і вшановують пам’ять жертв Другої світової війни.
Цього дня вшановують не лише пам’ять бійців, які загинули під час Другої світової війни, а також безневинних її жертв: дітей, цивільних, остарбайтерів. Лише в Україні під час війни 1939-1945 років загинуло понад 8 млн людей.
Символом пам’яті про Другу світову війни та її жертв в Україні та Європі є мак пам’яті.
У Коледжі відбулися виховні заходи до Дня памʼяті та примирення! У виховному процесі були використані інформаційні та аудіовізуальні матеріали Українського інституту національної памʼяті. Усі бажаючі можуть ознайомитись з матеріалами https://uinp.gov.ua/aktualni-temy/ukrayinska-druga-svitova 

Читати далі >

Продовжуємо знайомство зі спікерами заходу, який відбудеться вже в цю суботу!

🐱 Друзі, продовжуємо знайомство зі спікерами заходу, який відбудеться вже в цю суботу!
🔖 Павло Кириленко — голова Антимонопольного комітету України.
З липня 2019-го до вересня 2023 очолював Донецьку обласну державну адміністрацію, обласну військову адміністрацію 🖇️
❕Нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня — за вагомий особистий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, мужність і самовіддані дії, виявлені під час організації оборони населених пунктів від російських загарбників.

Читати далі >

День Європи!

Відповідно до указу Президента України Володимира Зеленського №266/2023 Про День Європи тепер щороку 9 травня в Україні спільно з державами Європейського Союзу відзначатимуть День Європи.
Цьогоріч, у важкий та сумний для нас, українців, час європейська спільнота не тільки вболіває, підбадьорює, турбується, але й простягає руку реальної допомоги, бере під свій захист, надає порятунок нашим дітям та жінкам, літнім людям і тим, хто потребує особливої уваги.
Сьогодні Україна продовжує боротися за європейські цінності й демократію. Важливо про це не забувати, а також вірити, що ми обов’язково переможемо ворога!
Усе буде Україна!

Читати далі >

Захід на тему: «Воєнні злочини росії в Україні»

💡 Шановні колеги, знайомимо Вас з нашими спікерами!
🔖 Анастасія Діденко — адвокатка, старша юристка практики кримінального права Юридичної групи LCF.
Анастасія є визнаним фахівцем з таких питань:
➖ захист у кримінальних провадженнях на всіх стадіях кримінального процесу;
➖ захист у антикорупційних кейсах, зокрема щодо привласнення та/або розкрадання активів, перевищення повноважень тощо;
➖ захист у кримінальних провадженнях де підозрюваний /обвинувачений перебуває у розшуці;
➖ супровід під час слідчих ( розшукових ) дій.

Читати далі >

День пам'яті та примирення

8 травня, в Україні та світі - День пам'яті та примирення. Важлива дата, яка була створена для вшанування всіх тих, хто загинув під час Другої світової війни 1939-1945 років
Це важливий для кожної людини день, який відрізняється сильним символізмом. Пам'ять - означає, що ми пам'ятаємо тих, хто поклав своє життя в період від 1939 до 1945 року. Примирення - символ того, що всі країни повинні об'єднатися разом. На жаль, 24 лютого 2022 року на територію України знову прийшла війна. Ми всі віримо, що скоро будемо святкувати перемогу над окупантами. А 8 травня разом з усім мирним світом помолимося за воїнів, які захищали та захищають Україну від ворогів.

Читати далі >

Вступ 2024: інформація для майбутніх магістрів

Вступ 2024: інформація для майбутніх магістрів
 
Вступні випробування до магістратури відбудуться у два періоди реєстрації:
Основний період: 7–29 травня (для участі в основній сесії).
Додатковий період: 17–21 червня (для тих, хто не зміг зареєструватися в основний період).
Реєстрацію осіб, які бажають узяти участь у єдиному вступному іспиті (ЄВІ) та/або єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ),  здійснюють приймальні комісії ЗВО як особисто, так і дистанційно.

Читати далі >

З Великоднем!

Шановні студенти, співробітники та друзі!
Від усього серця вітаю вас із найсвітлішим святом у році, якого люди чекають з нетерпінням – з Воскресінням Христовим!
Великдень для кожного з нас є символом оновлення та надії на краще прийдешнє. Воскресіння Христове єднає нас вірою в перемогу істини й справедливості та щирою молитвою за мир на нашій землі.
Нехай Великодні свята стануть для нас усіх часом духовного зростання, зміцнення віри та непохитної надії. Нехай кожен з нас знайде в цьому світлому святі щось особливо важливе і значуще для себе.

Читати далі >

ВЕСНЯНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ БАЛ ПРОВЕДЕНО!

ВЕСНЯНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ БАЛ ПРОВЕДЕНО!☺️🌸
Це був неймовірний день, який запамʼятається кожному. Дякуємо усім, хто доєднався до Балу та допоміг досягти найважливішої мети - зібрати гроші для ЗСУ🇺🇦
Ми зібрали: 41 450 грн💪🏻
В той день кожен з нас вклався у нашу перемогу і не без приємностей😊
Бал мали честь відкривати неймовірні 14 пар, які танцювали вальс, своїм танцем вони зачарували кожного гостя✨
🎤Вели цей вечір наші неповторні ведучі Олександра Полудненко та Брюханов Іван, які наповнювали цей день урочистістю та святковою атмосферою🌟
Усі веселились, танцювали, і найцікавіша частина-це вибір Короля та Королеви Балу. А стали ними 👑Калугіна Єлизавета та 👑Зерницький Максим, які завдяки своїй наполегливості виграли усі конкурси та отримали прихильність глядачів👏💐

Читати далі >

Запрошуємо вас взяти участь у серії лекцій на тему "Захист прав людини в умовах війни та окупації"

📢 Шановні колеги!
У цей складний час, коли наша країна переживає воєнні події, надзвичайно важливо розуміти та захищати права людини. З метою розбудови нашого розуміння та підтримки правової системи, ми запрошуємо вас взяти участь у серії лекцій на тему "Захист прав людини в умовах війни та окупації". Це дуже серйозна тема, яка стосується кожного з нас, тому ми закликаємо вас долучитися до обговорення цих питань разом з провідними експертами у цій галузі.
📚 Теми лекцій:

Читати далі >

Відбувся захід на тему «Робота в медіа. Професія в умовах війни» з Мілою Єрємєєвою

Вчора в стінах Фінансово-правового коледжу відбувся захід на тему «Робота в медіа. Професія в умовах війни» з неймовірною Мілою Єрємєєвою, українською теле- та радіоведучою радіо MAXIMUM. Пані Міла також має досвід роботи на М1 Музичний телеканал, Авторадіо, Наше радіо та ведучою NRJ Ukraine, суддею проєкту «Діти проти зірок» на Новому каналі і ведучою бекстейджу «Танці з зірками».🌸
Міла Єрємєєва поділилась своєю історією шляху в медіа, розповіла всі тонкощі цієї професії, як наразі працює медіа сфера та як вплинула війна на шоу-бізнес.

Читати далі >

Відбувся офлайн-захід на тему "Будівництво правосуддя"

У суботу, 20 квітня, у юридичній компанії MORIS відбувся офлайн-захід на тему "Будівництво правосуддя" 💼 від топових спікерів:
🔹 Будзан Леся, суддя Подільського районного суду м. Києва в захопливій лекції розкрила ключові аспекти суддівської етики;
🔹 Йосипенко Соломія, адвокатка, медіаторка, юристка MORIS, поділилася своїм професійним досвідом та надала цінні поради щодо карʼєрного розвитку у сфері адвокатури;
🔹 Ковчі Аттіла, прокурор Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора, виклав важливі аспекти роботи прокурора та відповідав на запитання учасників.

Читати далі >

Анонсуємо захід на тему: "Робота в медіа. Професія в умовах війни."

Усім привіт!🤗
Анонсуємо новий захід, який не можна пропустити🔥
📌ТЕМА: Робота в медіа. Професія в умовах війни.
⭐️СПІКЕРКА: Міла Єрємєєва- українська теле- та радіоведуча радіо MAXIMUM, має досвід на М1 Музичний телеканал, Авторадіо, Наше радіо та ведуча NRJ Ukraine, суддя проєкту «Діти проти зірок» на Новому каналі і ведуча бекстейджу «Танці з зірками».
РОЗГЛЯНЕМО:

Читати далі >

Запрошуємо до публікації у випуску №1, 2024 фахового наукового журналу юридичного спрямування

Запрошуємо студентів, наукових працівників, науково-педагогічних працівників, аспірантів, ад’юнктів, докторантів, інших вчених, слухачів, практичних працівників та всіх, хто має наукові та професійні інтереси у галузі юридичних наук, до публікації у випуску №1, 2024 фахового наукового журналу юридичного спрямування (категорія «Б») «Київський юридичний журнал» ПВНЗ «Фінансово-правовий коледж» (видання включено до переліку наукових фахових видань Наказом Міністерства освіти і науки України від 23 грудня 2022 року № 1166 «Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства»).

Читати далі >

День пам'яті трагедії на Чорнобильській АЕС

38 років тому, 26 квітня 1986 року, вогонь Чорнобиля опалив землю, життя та душі десятків мільйонів громадян. Два потужних вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС докорінно змінили все, що ще напередодні здавалося таким незмінним і вічним… Радіація вразила мільйони гектарів земель і лісів, чисті плеса озер і річок; проникла в сім’ї та родини, у невеличкі села та міста; зруйнувала повсякденний побут і звички; змусила втікати із рідних домівок за десятки чи й за сотні кілометрів.
Сьогодні ми висловлюємо безмежну вдячність та схиляємо у пошані голови перед усіма ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, із глибоким сумом вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя у протистоянні з найбільшою в історії людства техногенною катастрофою.

Читати далі >

З нагоди Європейського дня захисту прав пацієнтів

З нагоди Європейського дня захисту прав пацієнтів 17 квітня 2024 р. о 14.00. в стінах головного корпусу Університету знову зберуться разом досвідчені фахівці та небайдужа, талановита молодь.«Забезпечення і захист прав пацієнтів: реалії та перспективи» - тема чергового «Медико-правового полілогу» від кафедри службового та медичного права КНУ імені Тараса Шевченка.
Будуть цікаві гості й не менш цікаві питання для обговорення, серед яких:
-виклики воєнного часу і законодавчі ініціативи;
-права пацієнтів у сфері людської репродукції;

Читати далі >