Фінансово-правовий коледж

заклад вищої освіти з 1994 року

Екскурсії (Excursions)

Студенти відвідали кіностудію імені Олександра Довженка

24 лютого, на другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, студенти юридичного факультету Фінансово-правового коледжу відвідали кіностудію імені Олександра Довженка, а саме знімальний павільйон державних українських телеканалів «Дім» та FREEДОМ.
Студенти мали змогу побачити зйомку інформаційного марафону «Два роки повномасштабної війни Росії проти України». Спецмарафон складався з трьох тематичних частин: «Війна», «Дипломатія» та «Економіка», в яких висвітлювались важливі питання присвячені ретроспективному аналізу воєнних дій, посилення позицій України на міжнародній арені та багато інших. Серед запрошених спікерів були: політолог Ігор Рейтерович, виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзін, керівник Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр.) Микола Маломуж та ін.

Читати далі >

Друге безкоштовне оздоровлення у Дитячому таборі санаторного типу «Чайка»

У січні 2024 року 28 студентів ПВНЗ «Фінансово-правовий коледж» уже вдруге пройшли безкоштовне оздоровлення у Дитячому таборі санаторного типу «Чайка»💚
Табір знаходиться у Київській області, а саме в м.Богуслав. У розпорядженні «Чайки» величезна територія площею у 30.3 га., з виходом на р.Рось. З перших кроків можна помітити доглянуту, зелену територію та чисте повітря з запахом хвої. На території знаходяться корпуси де жили наші студенти в комфортних кімнатах по 2-3 людини.
У таборі завжди насичені освітньо-розважальними заходами дні, сумувати не доводилось ні хвилини: майстер-класи, дискотеки, концерти, змагання, катання на лижах, колективні флешмоби.
🎤Відгук від студентів: «Мені сподобалася дружня атмосфера, яка панувала серед відпочиваючих. Доброзичливість та чуйність молодих та енергійних вожатих Юра і Валерія супер!!!Заохочує відвідати табір ще раз.

Читати далі >

Студенти пройшли оздоровлення у Дитячому таборі санаторного типу «Чайка»

У листопаді цього року 16 студентів ПВНЗ «Фінансово-правовий коледж» пройшли безкоштовне оздоровлення у Дитячому таборі санаторного типу «Чайка».💚
До перелік категорій дітей, які пройшли оздоровлення та відпочинок належать пільгові категорії та талановита молодь.
Табір знаходиться у Київській області, а саме в м. Богуслав. У розпорядженні «Чайки» величезна територія площею у 30.3 га., з виходом на р. Рось. З перших кроків можна помітити доглянуту, зелену територію та чисте повітря з запахом хвої. На території знаходяться корпуси, де жили наші студенти в кімнатах по 2-3 людини.
Всього в таборі було 8 груп, наші були 3 групою і найстаршою. У розпорядок дня входили сніданок, потім наші студенти йшли у виділену для них аудиторію, де вони могли навчатись з 8:30 до 13:00, згодом обід та тиха година, після завжди було щось цікаве, наприклад, якась гра, конкурси, імпровізації та багато іншого, а ввечері на нас чекала вечеря та перегляд фільму, або дискотека☺️

Читати далі >

PinchukArtCentre

Насиченою культурними заходами видалась середа, 4 жовтня 2023 року для студентів 1 курсу 1 групи ОПС фаховий молодший бакалавр спеціальності «Право». Спершу, завітавши до PinchukArtCentre, студенти поринули у вир сучасного мистецтва. Персональна виставка французького вуличного художника та фотографа JR представлена у вигляді двох експозиций: перша - серія літографій, що знайомить із творчістю митця по всьому світу, друга - глобальний партисипативний арт проєкт «Inside Out Action», меседж якого в Україні - «We are here!». За допомогою фотокабінки «Photobooth Action» відвідувачі мають змогу створити власний портрет та помістити його на стіни артцентру.

Читати далі >