Фінансово-правовий коледж

заклад вищої освіти з 1994 року

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ

3-ГО КУРСУ ОПС «ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР»

ТА 2-ГО І 3-ГО КУРСІВ ОС «БАКАЛАВР»!

З метою надання можливості проведення конкурсного відбору серед студентів ІІ-ІІІ курсів спеціальностей 081 Право та 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, які виявляють бажання проходити військову підготовку за програмою офіцерів запасу за контрактом у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, просимо у термін до 05.04.2024р. подати до приймальні Коледжу наступні документи:

  1. Довідку про придатність до навчання у ВВНЗ, яка видається військовим комісаріатом.

Для отримання вищезазначеної довідки потрібно попередньо отримати направлення у Військовому інституті за адресою вул. Ломоносова 81, каб. 201-Б. При собі мати паспорт, студентський квиток, приписне свідоцтво.

  1. Заяву на проходження військової підготовки за контрактом.

Бланк згоди можна отримати у приймальній Коледжу.

  1. Згоду на збір та обробку персональних даних.

Бланк згоди можна отримати у приймальній Коледжу.

  1. Ксерокопію приписного свідоцтва.

  2. Ксерокопію паспорту громадянина України.

  3. Ксерокопію  ідентифікаційного номеру.

У випадку несвоєчасного подання необхідних документів, студенти не будуть включені до списків на проходження конкурсного відбору вступу до Військового інституту для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу за контрактом.

Правила прийому до Військового інституту на сайті Військового інституту

Договір про військову підготовку здобувачів вищої освіти за програмою підготовки офіцерів запасу з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка