🕯️22 червня в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Ця дата нагадує про трагічні події, що розпочалися влітку 1941 року, коли на нашу землю прийшла війна, яка забрала мільйони життів.
Ми схиляємо голови перед усіма, хто загинув у ті страшні роки, хто боровся за свободу та незалежність, хто пережив втрати й поневіряння. Пам’ять про них є невід’ємною частиною нашої історії та нашої національної свідомості.
Сьогодні ми згадуємо жертв війни, висловлюємо вдячність ветеранам та усім, хто відстояв право України на життя і майбутнє. Нехай свічка пам’яті та червоний мак стануть символами скорботи й пошани, а також нагадуванням про цінність миру.













